Kapatıyoruz…


2020 yılını kapatıyoruz, kapatmadan önce çiziyor, haşlıyor ve kızartıp mideye indiriyoruz.

Neyse ki bu sene noel babayı da rahat bırakacağız, dört günlük kısıtlamada noel baba da izinli sayılacak. Saat 12:00 olunca kalkıp yıl sarılacağız. Bütün kötülükleri 2020 yılına yıkıp kendimizi temize çekeceğiz. Biz değişmedikçe her şey eskisi gibi devam edecek ama bilmiyor gibi yapmaya devam edeceğiz.

Yıl dediğin saydığın bir sayı, bir rakam 2020, ne günahı olabilir ki, 2021’nin ne gücü var ki beklentini sayılara indirgiyoruz. Yıl yönetiyorsa dünyayı insanın zekasına ne hacet?

Erkek Adam Yemek Yapar bu sene, 2019 yılından daha az okundu, hay senin derdine 2020 yılı demedim. İnsanlığın büyük dertleri vardı, var.

2020 yılının son yazsıyla beraberiz, kestane yaptım çok şahane oldu, bu formülü paylaşmak için buradayım, sizlerleyim.

Kestane mevsimi geldiğinde hemen yaşadığın mevsimin farkına varır ve çocukluğuna gidersin, sobalı evde büyümüşsen kestanenin kıymeti bir başkadır. Sobanın harına göre kestanenin önlü arkala çevirerek kebap yaparsın, kontrol sende olduğu için yakmadan güzel pişirirsin, günümüzde bunu evde yapmak oldukça zor. Ben size evde lezzetli kestane kebap yapmanın püf noktasını göstereceğim, yerken soyulması kolay, içinin nemli olduğu ve yemesinin keyifli ve lezzetli olduğu bir tarifler birlikteyiz.

Herkese şimdiden mutlu ve sağlıklı bir yıl dilerim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s